Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

ЕЛЕКТРОННI РЕСУРСИ

Електронний каталог (містить 1740477 записів) - дозволяє виконувати пошук та замовлення лiтератури в фондах бiблiотеки за допомогою iнтернету.
Електронний каталог ІМВ та ІЖ - дозволяє виконувати пошук літератури в фондах біблоітеки Інституту міжнародних відносин та Інституту журналістики.
Електронна картотека (містить 1740477 записів) - дозволяє послідовно переглянути всі документи "Електронного каталогу" за алфавітом назв (по 1000 бібліографічних записів на сторінці).
Нові надходження - щомісячний перелік нових надходжень літератури та періодичних видань до бібліотеки починаючи з квітня 2009 року.
Передплачена періодика - перелік періодичних видань України та Росії, отриманих бібліотекою університету за передплатою, починаючи з 2007 року.
Вісники КНУ - повнотекстові версії всіх серій журналу "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка", починаючи з 2005 року.
Наукова періодика університету - повнотекстові версії наукових журналів та продовжуваних видань університету окрім журналу "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка".
Вища школа - анотований огляд періодичних видань.
Київський університет на шпальтах періодичних видань - щоквартальний інформаційно-бібліографічний покажчик статей періодичних видань, присвячених історії та сьогоденню Київського університету з поточних надходжень до бібліотеки.
Документи МВФ - перелік документів, подарованих університету міжнародним валютним фондом, які зберігаються у відкритому доступі за адресою: пр. академіка Глушкова 2, географічний факультет, 2-й поверх, читальна зала.
Система комплектування - призначена для полегшення формування бiблiотекою та пiдроздiлами унiверситету замовлень на придбання лiтератури. Система дозволяє переглянути списки нових видань та тих видань, що готуються до друку, а також дає можливiсть рекомендувати певнi видання до придбання вiддiлом комплектування бiблiотеки.
Бібліотечні ресурси в інтернет - список посилань на деякі бібліотечні ресурси в інтернет.

ПОВНОТЕКСТОВІ БАЗИ ДАНИХ
Доступ до баз даних можливий лише з локальної мережі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

CUL online - повнотекстова база даних (електронні тексти підручників) видавництва "Центр учбової літератури".
База SCOPUS - універсальна реферативна наукометрична база даних.
Бази перiодики EBSCO - повнотекстова база данних періодичних видань всесвітньо відомого видавництва EBSCO Publishing.
Система BioOne - повнотекстова база даних періодичних видань системи "BionOne".
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex